Pobierz eBooka i zacznij tresurę już dziś

Polityka prywatności

Postanowienia Ogólne

Sam-wytresuj-psa.pl rozumie, że każdy użytkownik, odwiedzający i każda inna osoba która używa Sam-wytresuj-psa.pl ceni sobie swoją prywatność.

Ta polityka prywatności wyjaśnia w szczegółach jak używam danych które są pobierane na Stronie Internetowej Sam-wytresuj-psa.pl Przygotowałem tą politykę prywatności, żeby poinformować Cię w jaki sposób pobieram i w jaki sposób używam i nie używam danych personalnych jakie pobieram od moich użytkowników, abyś mógł zdecydować czy chcesz używać mojej strony internetowej czy nie.

Ta polityka prywatności jest integralną częścią Regulaminu korzystania ze Strony Internetowej Sam-wytresuj-psa.pl . Twoje użytkowanie Sam-wytresuj-psa.pl i wszelkie dane personalne jakie udostępniasz lub pozostawiasz na Sam-wytresuj-psa.pl podlegają zasadom niniejszej polityki prywatności i Regulaminu korzystania ze Strony Sam-wytresuj-psa.pl.

Nie udostępniam Twoich danych personalnych (jak Imię, Nazwisko lub adres e-mail) innym firmom lub instytucjom dla ich komercyjnych lub marketingowych celów bez Twojej zgody, oprócz części specyficznego programu w którym będziesz miał możliwość zapisania się lub nie.

Kiedy Sam-wytresuj-psa.pl Udostępnia Twoje Dane

Mogę udostępnić dane personalne i dane nie personalne jeżeli będę zobowiązany do tego przez prawo, lub w dobrej wierze że takie zachowanie jest wymagane przez reguły prawa. sam-wytresuj-psa.plzastrzega sobie również prawo do ujawnienia danych personalnych i/lub danych nie personalnych, w dobrej wierze, w które Sam-wytresuj-psa.pl wierzy że jest to wymagane ażeby spełnić warunki Regulaminu, żeby powziąć środki ostrożności przed odpowiedzialnością, żeby zbadać i bronić siebie przed oskarżeniami osób trzecich, żeby pomóc agencjom rządowym, żeby bronić bezpieczeństwa Strony Internetowej, żeby bronić praw i bezpieczeństwa osobistego Sam-wytresuj-psa.pl , oraz naszych Użytkowników i innych.

Listy Mailingowe

Na witrynach Sam-wytresuj-psa.pl istnieje możliwość zapisania się do różnego typu list mailingowych, powiadomień oraz do wykupienia płatnych opcji do używania serwisu. Przy rejestracji wymagamy podania adresu email oraz czasem innych danych osobowych takich jak Imię czy Nazwisko. Rejestracja czasem wymaga potwierdzenia poprzez kliknięcie w link aktywacyjny który zostanie wysłany na Twój email – to oznacza że jesteś właścicielem danego adresu email i że chcesz otrzymywać materiały od Sam-wytresuj-psa.pl. Z każdej listy możesz wypisać się w każdym momencie, poprzez kliknięcie w link wyrejestrowujący na dole każdego emaila który ode mnie otrzymasz.