Pobierz eBooka i zacznij tresurę już dziś

Regulamin

Postanowienia Ogólne
Warunki tego Regulaminu przedstawiają umowę pomiędzy osobami i podmiotami zawartymi w temacie tego Regulaminu. Pomimo poprzedniego, wszystkie dodatkowe warunki prezentowane na tej stronie będą dotyczyły tego do czego się odnoszą. Sam-wytresuj-psa.pl może zmienić warunki tego Regulaminu w każdej chwili, uaktualniając niniejszy Regulamin.
Warunki tego Regulaminu dotyczą wszystkich użytkowników Strony Internetowej Sam-wytresuj-psa.pl , włączając w to użytkowników którzy udostępnili swoje treści, informacje i każde inne materiały umieszczone na tej Stronie Internetowej.

Uzyskanie dostępu do poradnika wymaga dokonania płatności według cennika:

Cena standardowa

A) Płatność przelewem, kartą lub na poczcie - 29 zł (brutto)

Cena z uwzględnieniem zniżki

A) Płatność przelewem, kartą lub na poczcie - 19 zł (brutto)

Twoja Akceptacja
A. Używając lub/i odwiedzając tą stronę
(włączając w nią całą zawartą treść i funkcjonalność dostępną poprzez domeny http://www.sam-wytresuj-psa.pl/, zwane dalej “Stroną Internetową Sam-wytresuj-psa.pl ”, “Stroną Internetową” lub “Sam-wytresuj-psa.pl”)
oświadczasz, że zgadzasz się z :

(1) warunkami tego regulaminu (zwany dalej “Regulaminem”),

(2) Polityką Prywatności Strony Internetowej Sam-wytresuj-psa.pl

Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek z punktów tego regulaminu lub z Polityką Prywatności Strony Internetowej
Sam-wytresuj-psa.pl, to nie możesz korzystać ze Strony Internetowej Sam-wytresuj-psa.pl

B. Sam-wytresuj-psa.pl może dokonywać zmian Regulaminu.
W przypadku dokonania takich zmian, Sam-wytresuj-psa.pl udostępni nowy egzemplarz Regulaminu tutaj.

C. Użytkownik oświadcza że ma minimum 18 lat i pełną zdolność do czynności prawych. Jeżeli nie masz 18 lat NIE MOŻESZ korzystać z tej strony i musisz natychmiast ją opuścić.

Gwarancja nie obejmuje osób, które w bezprawny sposób kożystają z serwisu. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że w przypadku korzystania z Sam-wytresuj-psa.pl po dniu, w którym Regulamin został zmieniony, Sam-wytresuj-psa.pl potraktuje korzystanie z nich jako akceptację zmienionego Regulaminu.

D. Sam-wytresuj-psa.pl nie powiadamia użytkowników o zmianie niniejszego Regulaminu, dlatego Użytkownik powinien sprawdzać, czy Regulamin nie uległ zmianie przed każdym korzystaniem ze Strony Sam-wytresuj-psa.pl.

Akceptacja Regulaminu oraz Polityki Prywatności następuje poprzez samo korzystanie i odwierdzanie witryn Sam-wytresuj-psa.pl. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek z punktów Regulaminu i/lub Polityki Prywatności, to nie możesz korzystać w żaden sposób z Sam-wytresuj-psa.pl

Gwarancja
Użytkownik ma 30 dni od daty zakupu na przetestowanie produktu i w przypadku kiedy nie będzie usatysfakcjonowany i będzie chciał zwrotu pieniędzy wpłaconych za zakupiony produkt, powinien skontaktować się z nami używając formularza kontaktowego na stronie podając informację że chce zwrotu pieniędzy. Użytkownik otrzyma od nas formularz zwrotu pieniędzy który trzeba uzupełnić danymi o jego transakcji i odesłać go nam. Aby gwarancja była ważna i Użytkownik otrzymał pieniądze spowrotem,
Użytkownik musi zapłacić za poradnik przelewem, kartą lub na poczcie.
Gwarancja nie obejmuje płatności smsem.
Aby otrzymać zwrot użytkownik musi użyć mojego poradnika według wskazówek opisanych w nim, tym samym wykonując wszystkie wymagane kroki - tylko wtedy mogę uznać że Użytkownik kupił mój produkt w celu rzeczywistego użycia go a nie tylko po to, żeby otrzymać go za darmo żądając zwrotu pieniędzy po zakupie.
Żeby udowodnić wykonanie wszystkich wymaganych kroków użycia mojego poradnika, w odpowiedzi na email Użytkownika z prośbą o zwrot pieniędzy, Użytkownik otrzyma informację o przesłaniu do nas tych oto informacji potwierdzających użycie poradnika:Wysłać filmik na którym przeprowadzamy szkolenie komend: siad, podaj łapę oraz leżeć. Następnie Wysłać filmik na którym wydajemy psu prostą komendę: siad, Wysłać filmik na którym wydajemy psu prostą komendę: podaj lape, Wysłać filmik na którym wydajemy psu prostą komendę: leżeć.Wszystkie powyższe informacje należy przesłać do nas w odpowiedzi na email wraz z wypełnionym formularzem zwrotu pieniędzy, a wszystkie wymagane pliki tj. filmiki należy umieścić w załączniki emaila. Jeżeli wszystkie informacje w wypełnionym formularzu będą się zgadzały, a przesłane pliki udowadniają że Użytkownik faktycznie wykonał wszystkie wymagane kroki z naszego produktu, to zwrot pieniędzy zostanie wysłany w ciągu 14 dni roboczych. Jeżeli płatność Użytkownika odbyła się za pomocą przelewu lub karty, to należy zarezerwowac około następne 5-7 dni roboczych zanim płatność wróci do Użytkownika.

Zamknięcie Strony
Aczkolwiek nikt tego nie planuje, to Sam-wytresuj-psa.pl może zakończyć swoją działalność i istnienie w każdej chwili bez podania przyczyny. Jeżeli tak się stanie, to wszyscy Użytkownicy którzy zakupili produkty od Sam-wytresuj-psa.pl.pl przestaną mieć dostęp do witryn Sam-wytresuj-psa.pl.

Spory
Wszelkie oskarżenia i spory dotyczące Sam-wytresuj-psa.pl mogą być skierowane na drogę postępowania sądowego. Użytkownik rozumie i akceptuje poprzez Używanie jakichkolwiek serwisów oferowanych przez Sam-wytresuj-psa.pl, że jeżeli Użytkownik zdecyduje się wkroczyć na drogę postępowania sądowego z Sam-wytresuj-psa.pl i jego właścicielami, to państwem i miastem w którym odbywać się będą rozprawy, będzie kraj i miasto w której znajduje się moja firma.

Sprostowanie
Autor Sam-wytresuj-psa.pl dołożyla wszelkich starań aby przygotować je jak najlepiej. Autor nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do dokładności, zastosowania, lub kompletności produktu i informacji które są sprzedawane i/lub publikowane na stronach Sam-wytresuj-psa.pl Informacje zawarte na stronie Sam-wytresuj-psa.pl są wyłącznie do celów rozrywkowych. Dlatego jeśli Użytkownik zamierza stosować pomysły zawarte na Sam-wytresuj-psa.pl to Użytkownik przyjmuje pełną odpowiedzialność za swoje działania.
Zostały dołożone wszelkie starania aby dokładnie zaprezentować produkt. Pomimo że ta dziedzina wiedzy jest dziedziną w której można bardzo łatwo powiedzieć w jakim stopniu uda ci się wytresować psa, nie ma żadnych gwarancji że Użytkownik wytresuje go używając pomysłów i informacji zawartych w poradniku. Przykłady i wyniki szkolenia z moim poradnikiem nie mogą być interpretowane jako obietnica ani gwarancja, ponieważ możliwość osiągnięcia jakichkolwiek winików są tylko uzależnione od osoby korzystającej z naszego padnika, jej zaangażowania, pracy czy techniki. Poziom sukcesu jaki osiągnie Użytkownik zależy od czasu, wiedzy i wytrwałości dlatego nie gwarantujemy żadnego sukcesu z moim poradnikiem.
Nie jesteśmy też odpowiedzialni za Twoje działania.
Autor niniejszego produktu i strony Sam-wytresuj-psa.pl nie daje żadnych gwarancji na jakiekolwiek działanie produktu ani informacji opublikowanych na i/lub przez Sam-wytresuj-psa.pl i nie mogże być odpowiedzialna bezpośrednio ani pośrednio za jakiekolwiek straty Użytkownika powstałe przy użyciu informacji i/lub produktu opublikowanych na Sam-wytresuj-psa.pl

Prawa Autorskie
Wszystkie materiały, zarówno darmowe jak i prywatne które są publikowane na Sam-wytresuj-psa.pl są własnością Sam-wytresuj-psa.pl

Licznik zakupu
Licznik zakupionych kopi aktualizowany jest raz na 2 mc